La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

konto usunięte

1

Szczerze? Z Douglasem nic się nie zmieniło. Barca nadal będzie płacić jego pensję, tak jak robi to od przybycia Brazylijczyka na Camp Nou. Może kwota tej pensji się zmieni, ale i tak Barca będzie to opłacała.
Nie rozumiem dlaczego Barca go wypożyczyła, a nie sprzedała. Żaden klub go nie chciał kupić, czy może Barca nadal wierzy w wielkie umiejętności Brazylijczyka? Jeśli Douglas naprawdę się rozwinie w Sportingu Gijon i wróci do Barcy i będzie się całkiem nieźle prezentował, to uznam zarząd klubu z Katalonii za geniuszy! Ale tak szczerze, to w to bardzo wątpię.

konto usunięte

0

@Bartek110 Loża VIP na trybunie się zwolni więc wyjdzie na zero. XD

2

@Bartek110 Myślę, że nikt nie chce go kupić, przecież on w ogóle nie gra. Barca na pewno na niego nie liczy, wypożyczenie pewne ma na celu zapewnienie Douglasowi minut, dzięki czemu znajdzie się potencjalny kupiec.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?