- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1422 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@Kozinho. Dla mnie mega nieodpowiedzialne jest klepanie jęzorem przed mediami a przed prokuratorem... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1422 Culés
5
Co Was tak boli ten Real :D
Mieli w poprzedniej edycji trochę szczęścia, ale mu dopomogli i wygrali LM. To nie jest ich problem, że Barca w najważniejszym momencie sezonu złapała zadyszkę. Z Atleti się męczyli, ale wygrali, z kolei Barcelona była w ćwierćfinałowym dwumeczu wyraźnie słabsza.
Tak czytam te Wasze komentarze i aż boję się, że serio wierzycie w te wszystkie pierdoły o ustawianych losowaniach itd. Jak my dostaniemy łatwą grupę to będzie skakanie z radości, jak Real dostanie łatwą grupę- Perez posmarował.
1
@szymi36 No ale to prawda. Sam wierzyłem że to nie ustawki ale po kolejnych losowaniach zrozumiałem że to nie może być przypadek. Za dużo, za często.
1
@Stinger Zobaczymy dzisiaj, ja obstaję przy swoim. Zawsze ktoś ma więcej szczęścia, może tym razem to będziemy my.
0
@Stinger Dokładnie. To nie jest możliwe, żeby za każdym razem dostawać najsłabszego rywala z całej stawki i zawsze z rewanżem u siebie. Po prostu nie. Szkoda, że ten sport jest tak skorumpowany. Naiwny ten, kto w to nie wierzy.
1
@szymi36 Real ma tyle szczęścia, ile budżetu :v