- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1399 Culés
Gorące dyskusje
Faro
3
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
25 odpowiedzi
Luciano99
54
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Bzyczekk
20
Pamięta ktoś jeszcze tego ziomeczka?https://x.com/i/status/1273716704934342660
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1399 Culés
10
W sumie to chyba nic mnie tak nie demoluje na tym facebooku jak ludzie chwalący się tym co zjedli. Mi na przykład jest głupio chełpić się, że jadłem polędwiczki w kruszonce ziołowej, podane z wiązkami warzyw, kluseczkami szpinakowymi i sosem z aronii kiedy na świecie są osoby, które muszą jeść chleb z margaryną lub nie jedzą wcale bo żyją w takim ubóstwie. Rozumiem zjeść takie wykwintne i drogie coś, okej nie mogę nikomu zabronić, ale obnosić się z tym i wystawiać na zdjęciach?
11
@Ratamahatta Jeszcze gorsi są ludzie, którzy na fejsbuku chwalą się tym, co ich pociechy zjadły... I wydaliły :P
8
@Ratamahatta Ja nienawidzę czegoś takiego np. :
Dziewczyny - Like, chłopaki - kom, obojnaki - ignore
Xd
0
@Ratamahatta Mam to samo, ale FB właśnie tym się stał, miejscem do chwalenia się i tyle.
0
@Ratamahatta Ostatnio wróciła moda na jakies kom-fakty
serio denerwuje to
0
@Ratamahatta Ja tam na facebooku dużo takich postów nie widzę. Gorzej jest na Instagramie. Tam to prawie każdy post sponsorowany przez jakąś firmę.
1
@Ratamahatta Daj Like i powiem na ile procent Cię lubię :v
0
@Ratamahatta U mnie tylko ciotki i jakaś rodzina jeszcze tak robi. Polecam być w jakichś fajnych grupkach tematycznych - ja nawet swojej głównej wcale nie widzę. Ostatnio zauważyłam, że moja koleżanka zmieniła profilowe..w grudniu. Fajna sprawa, serio.;)
1
@Ledsbourne No słyszałem, ze ludzie i tak potrafią dzielić się swoim szczęściem ze światem za pośrednictwem mediów społecznościowych.
2
@Ratamahatta Takimi postami Facebook schodzi na psy... :(
0
@nitey To już chyba wyginęło, przynajmniej u mnie :D Wysyp tego był w 2014, teraz chyba dużo osób dorosło:D
0
@Ratamahatta Od tego jest Facebook żeby wstawiać na nim głupoty.
0
@Ratamahatta Ja lubię jak ktoś coś np. poleca, wtedy to jest w jakiś sposób akceptowalne. Np - w tej i tej knajpie jadłem takie i takie burgery, polecam spróbować... to jest ok, nie jest chwalenie się dla samego chwalenia się, tylko można faktycznie spróbować czegoś, co ktoś inny zachwala. Sam ostatnio wstawiłem fotę (nie swoją - z neta) browaru, który mi bardzo smakował i poleciłem ludziom, by spróbowali. Jak dla mnie takie podejście jest okay, ale jak ktoś wstawia kupe żarcia i piszę "ale pyszna, omnom mnom...", to jest to często żenujące. Niestety lansu jest masa teraz... brak jakiejkolwiek pokory.
0
@Ratamahatta to jest naprawde smieszne, Ludzie niech znajda sobie jakies fajne hobby , ja jezdze i niedlugo mam zawody , to mi daje kopa, ale nie chwale sie ile to jakie napoje pilem na trasie, czy wstawiam 300 zdjec jak jestem na gorze z wjazdem 25% NACHYLENIA. to jest zenada takie j.w. podalas info.