La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1456 Culés

3

U mnie to wyglądało tak: Zaczal sie mecz- zastanawiam sie nagrać czy nie? Mmm.. Mowie nie ma Leo, nie nagrywam.

W 2 połowie wchodzi Leo - bach przycisk nagrywania poszedł w ruch! Nie zaluje nic ;p Jedynie moje uszy krwawią po tych mądrościach Trzeciaka.

10

@NGRonnie10 Bruce?Nie kłam w żywe oczy, przeca mnie prosiłeś o to, żebym Cię obudził na meczor Albicelestes, co też z miłą chęcią uczyniłem, czyż nie?Tym bardziej, że jo garuję na wszystkich meczorach Copa América, wszakże mam totalnego zajoba i pierdolca na punkcie futbolu południowoamerykańskiego i to już od MŚ '78, nie chwaląc się :)

1

@Don-Corleone Hehehe a jak!!:) Mp chopla to masz, kazdy meczor oglądasz szacun xD Oby w tym dzikim turnieju żadna małpa nie zrobila krzywdy naszym zadwodnikom!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?