La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 898 Culés

2

Real żyje teraz zdobyciem LM bo czym ma żyć, skoro nie wygrał LL i PK? Barca z kolei na odwrót. Tak było i niestety będzie.Tyle że oni muszą tak robić by Florek obronił swój wizerunek. A to w tej chwili wygląda tak że Real za jego kadencji jest klubem który prawie nic nie wygrywa i musi uznać dominację Barcy. I będą to robić ostentacyjnie bo każdy widzi jaką wartość ma puchar LM w tym roku (szczegolnie po tym, w jaki sposob wygrała go Barca rok temu) Gdyby nie nazwa klubu mówiło by się o finale średniaków.Fakt jest jednak taki że Real miał autostradę do finału LM a na dodatek nie strzelił bramki w półfinale i finale(spalony).I tak na prawdę liga pokazuje poziom drużyny w trkcie sezonu. A w trakcie sezonu Real walczył o drugie miejsce, a nie o mistrzostwo.

21

@prokofiew A tu dalej o tej LM, rany boskie, wygrali to wygrali, po co dalej drążyć.
Skupmy się na tym co najważniejsze, czyli plotkach transferowych. ;)

0

@Bobo25 Nie miałem neta przez jakis czas wiec nie moglem sie wypowiedziec na ten temat. Wiec za przeproszeniem odpie***ol sie:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?