La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1615 Culés

konto usunięte

0

Mam parę pytań odnośnie tej nieszczęsnej transmisji Euro 2016 przez Polsat.
1. Euro 2016 to 51 meczy. Polsat pokaże 24 spotkania i z tego co wiem TVP zakupiło od nich 11 spotkań. Czyli co z prostej matematyki wychodzi że na otwartych kanałach możemy zobaczyć 35 spotkań (24+11)? To wszystko co napisałem się zgadza?
2. Polsat ma otworzyć 2 dodatkowe kanały: Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3? Co ze zwykłym Polsatem Sport, na nim nie będzie meczów Euro tylko inne widowska sportowe?
3. Czy te dodatkowe kanały PS2 i PS3 będą ogólnodostępne (oczywiście po ich opłaceniu) czy potrzeba do tego jakiejś kablówki?

0

@kamilos1214 Na otwartym kanale nie będzie łącznie 35 meczy, ponieważ TVP te 11 meczy co pokaże to będą się pokrywały z meczami, które będą pokazane na otwartym Polsacie, czyli na otwartych kanałach będzie 24/51 niestety. :/

1

@kamilos1214 Punkt 1 sie nie zgadza bo cześć spotkan jak nie wszystkie które wykupiło TVP od Polsatu bedą jednocześnie na Polsacie otwartym jak np mecze Polaków, finał, półfinały.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?