La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1277 Culés

konto usunięte

17

Widzę że Nico Rosberg w 4 tegorocznym wyścigu wygrywa po raz 4... Eh ale ta F1 zrobiła się nudna. I niech ktoś powie że w tym sporcie obecnie liczy się coś więcej poza bolidem...

Przecież to aż dziwne że ostatni mistrz Lewis Hamilton nagle zapomniał jak się jeździ, po prostu w tym roku Niemiec dostał lepsze auto to sobie wygrywa, a po Mercedesie dalej jest daleko z tyłu Ferrari, a dalej? Nie widzę za długo przerwa.

1

@Stinger Na kilometr śmierdzi ustawka, przez ostatnie 2 sezony Hamilton objezdzal go jak chciał i grał mu na nosie ten stał i boczyl się na cały świat aż razilo i w tym roku zespół robi wszystko pod niego a te ciągle "pechy" awarie u Brytyjczyka to ewidentnie przeszkadzanie mu i utrudnianie jak się da, wczoraj było widać ze nawet z 10 pola Hamilton wbił na 2 wiec gdyby w kwalifikacjach startował normalnie bez problemu to zwycięstwo Niemca byłoby zagrożone , Brytyjczyk nie zapomniał jak się jeździ a chyba nikt nie wierzy ze to przypadek. No może poza samym Niemcem który cieszy się jak głupi i myśli ze jest najlepszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?