La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1615 Culés

6

I zaczynacie hejt na Real wygrali ? wygrali i to się liczy grali bez Ronaldo i Benzemy to tak jak m byśmy grali bez Leo i Luisito. I powiem wiecej my w życiu nie wygralibyśmy takiego meczu. Teraz pora o 20 30 zrobić swoje!!

konto usunięte

3

@bodzio10 Za to wygraliśmy z realem aż 4:0, grając większą część meczu bez Leo... ;) Ba, zobacz ile meczy wygraliśmy, gdy Leo przez miesiąc leczył kontuzję.

1

@LuisSalvano I co z tego ,że wygraliśmy 4-0 ? ale potem przegraliśmy 2-1. Chodzi mi o to,że wynik się liczy a nie styl mają 3 punkty? mają.Nie ma co patrzeć wstecz tylko patrzeć co jest teraz.Wyobraź sobie naszą linię ataku gdybyśmy musieli zagrać bez 2 z tercetu MSN?? hmmm dajmy na to Neymar,Munir i kto trzeci??? Sandro ? Arda?

konto usunięte

0

@bodzio10 " I powiem wiecej my w życiu nie wygralibyśmy takiego meczu. " poszukaj sciany jak masz takie brednie gadać.

0

@MarioVeB! Ale taka jest prawda bolesna ale jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?