- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1066 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
20 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1066 Culés
3
Ostatnio rozkminiłem sobie co to jest w ogóle ten efekt Zidane'a
Za Beniteza Real tracił do Barcy 2 pkt. Zidane'owi w przeciągu 8 ligowych meczów udało się powiększyć tą przewagę do 12 punktów. Taki efekt.
14
@Gandii To proste - Benitez od samego początku był atakowany przez prasę i kibiców, którzy nie widzieli w nim dobrego kandydata na trenera Realu. Możliwe, że chciał rządzić twardą ręką i trzymać za pysk szatnię Realu, a przy takim ogromie ego poszczególnych zawodników białych, jest to niewykonalne.
Zidane z kolei od początku ma pełne poparcie prasy pompującej balonik po każdym okazałym zwycięstwie no i jest jeszcze uwielbiany przez Bernaboo. Nie próbował wprowadzić twardych zasad, dobra decyzja moim zdaniem, bo mu kompletnie brakuje do tego charyzmy, nawet przy linii bocznej to jego zachowanie jest jakieś sztuczne i nienaturalne. Gwiazdeczki zaczęły grać lepiej pod jego wodzą, oczywiście mowa o średniakach i ogórkach u siebie. Bo z dobrze zorganizowanymi taktycznie drużynami to Real jeszcze za Ancelottiego miał problem.
Podsumowując, efekt Zidana to powiew świeżości po znienawidzonym Benitezie, z aspektami sportowymi to ma bardzo niewiele wspólnego
0
@Gandii Real na dzień dzisiejszy to zbiór indywidualności a przejawy przyjaźni są tam bardzo rzadkie i dotyczą przeważnie tylko osób grających ze sobą w reprezentacji (tak da się zauważyć z materiałów w sieci, mogę się mylić) ale myślę, że brakuje tam stabilności na jakieś 3 lata, aby wszyscy się lepiej zatarli a nie byli traktowani jako przejściowa opcja - dziś jesteś jutro chcą Cie sprzedać
0
@Gandii Efekt Zidane'a - tak za kilka miesięcy będzie się mówić o trenerze, który był gwiazdą klubu ale jako trener sobie nie poradził