La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1625 Culés

0

Następny mecz Realu to wyjazd na stadion rozpędzonego Las Palmas, gdzie już Barca miała problemy. Jednym słowem ten balonik szybko może pęknąć...

28

@Kuba3xxx A co nas to obchodzi przecież to oni dość wyraźnie oglądają nasze plecy a nie na odwrót

1

@Kuba3xxx Przed każdym meczem Realu można ujrzeć taki komentarz. Niestety zazwyczaj się nie sprawdza. Ale zawsze warto mieć nadzieję :)

konto usunięte

2

@fc_barcelona_1899 I dlatego są tyle za nami?:)

0

@Phatro Ja jestem jak Pique :), Realowi dobrze życzył nie będę, Ciebie może nie obchodzi ten mecz, ale ja z całego serca życzę Las Palmas zdobycia 3 lub 1 pkt ;)

0

@Kuba3xxx Też nie lubię Realu ale nie dajmy się zwariować jesteśmy fanami Barcy i mamy obecnie sytuację że jesteśmy zależni tylko od siebie więc tym bardziej nie musimy pokazywać jakichś śmiesznych kompleksów i patrzyć na drużynę która jest 9 pkt za nami i ma mecz rozegrany więcej co do Picziczi to jest to dla mnie sprawa drugorzędna. Mi pasuje układ w którym CR7 czy później jakiś inny gracz Realu zdobywa króla strzelców w każdych rozgrywkach a my zdobywamy każdy z tych pucharów

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?