La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 664 Culés

0

Super, że Real stracił punkty, ale pamiętajcie, że za tydzień gramy z nieprzewidywalną Sevillą. Oni mogą mieć słabą formę, a z nami potrafią zagrać mecz życia i wygrać. Tak więc trzeba patrzeć na siebie i po kolei wygrywać mecze. Co do meczu Realu no to słaba gra, wielka pomoc od sędziego i świetna Malaga. Brawo dla gospodarzy za walkę. Trzeba też pamiętać, że Real jednak był porządnie osłabiony w ataku. Brak Benzemy i Bale'a to jednak duża strata.

konto usunięte

2

@Granto Ale gramy na Camp Nou więc jestem spokojny

konto usunięte

0

@Granto Tylko popatrz na to ,że Barca ma 9 punktów przewagi i może sobie przegrać 3 mecze, a i tak będzie na 1 miejscu. Oczywiście patrząc tylko na Real. Za tydzień derby Madrytu także oni też nie będę mieli łatwo. Jak na moje mistrza juz nikt w tym sezonie Barcy nie odbierze.

konto usunięte

0

@Granto Tak tylko ,że Sevilla nie wygrała w tym sezonie meczu na wyjeżdzie

0

@MarioVeB! I właśnie tego się obawiam. Pamiętam to był chyba mecz z Valencią 1:1 w tym sezonie. Nietoperze też mieli jakąś fatalną serię i się przełamali akurat z nami. Często jest tak, że się inne zespoły przełamują właśnie w takich meczach kiedy mobilizacja jest największa. Ja wiem, że Sevilla zawsze z nami gra na 200% i nigdy nie można jej lekceważyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?