La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1046 Culés

0

Moze wy mi pomożecie. Gram w FIFE 16 na PC i na moim nowym laptopie po około 2 minutach po zalogowaniu sie do serwerów wywala mnie, za każdym razem. Na innym komputerze nigdy mi sie to nie przydarzyło, a niestety nie zawsze moge korzystać z tego drugiego. Próbowałem już chyba wszystkiego, "naprawiałam" grę, odinstalowałem i jeszcze raz zainstalowałem i ciagle pojawia mi sie "Utracono połączenie z serwerami EA. Upewnij sie ze twój kabel Ethernet jest podłączony. Wszystkie funkcje sieciowe pozostaną niedostępne, dopóki nie zalogujesz sie ponownie". Proszę o pomoc :) z góry dzięki

konto usunięte

1

@gwozdz24 sprawdź zaporę systemową, albo wyłącz antywirusa jeśli jakiegoś posiadasz.

0

@Gandii Dzięki, zaraz spróbuje :)

0

@Gandii Niestety nadal sie to samo robi -.-

1

@gwozdz24 Internet po wifi? Spróbuj po kablu z routera

0

@qbuteq Z tym jest mały problem żeby dać przez kabel ale chyba nie będę miał innego wyjścia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?