La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 576 Culés

konto usunięte

5

Coś czuje ze Klopp w lecie kupi prawdziwą 9, a Benteke poleci.

17

@Stig Wiesz o tym, iż mam autograf gościa, którego masz w swoim avku, zdobyłem ów cyrograf po meczorze na Śląskim, gdzie dupnęliśmy reprę Oranje 4:1,wówczas to zdobyłem autografy Neeskensa, bratoli van der Kerkhof czy Kroola... Dragan Džajić to był gość, również mam Jego cyrograf ( nie chwaląc się!).

konto usunięte

2

@Don-Corleone Gratulacje, to musiały być wspaniałe czasy :D

16

@Stig Były, Szacowny Panie Mecenasie, byliśmy wówczas naprawdę światową potęgą :)Jeździłem wówczas do Kamienia, by podglądać naszych Orłów, a zwłaszcza Śp. Kaki Deyna, pikne czasy :)

2

@Don-Corleone Mieć autograf Cruyff'a,to zaszczyt. :))

13

@ViscaBarca123 Otóż to!!! Kuźwa, naprawdę mam cyrografy największych cracków w historii futbolu, a nie mam cyrografu Dieguito, mam Caniggii, Valdano czy Browna, a nie mam kuźwa Dieguito, toć to hańba!!!

2

@Don-Corleone A więc,życzę Ci abyś jeszcze zgarnął do kolekcji autograf samego Maradony.Kto wie...może ci się uda! :))

7

@ViscaBarca123 Dzięki Ci Brachu (jeśli mogę się do Ciebie tak zwracać!!!).

1

@Don-Corleone Ja nie mam nic przeciwko i w żaden sposób mi to nie przeszkadza. :))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?