La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

5

Zdrowych, wesołych przede wszystkim "śnieżnych" świat Bożego Narodzenia:):):)

3

@Piotr,1985 Wzajemnie kolego :)

konto usunięte

3

@Piotr,1985 Wzajemnie :) Do mojej kolacji wigilijnej zostało 3 godziny, wciąż się łudzę, że coś spadnie :D chociaż trudno mi to przychodzi, bo słońce wali po oczach aż miło, na niebie ani jednej chmurki.

3

@Katalonka1900 U mnie niestety tak samo. No cóż chyba będziemy musieli poczekać do następnych świat na śnieg. O proszę bardzo nawet muchy się pobudziły, bo jedna na oknie teraz sobie chodzi. Ładną mamy wiosnę tej zimy trzeba przyznać:):)

konto usunięte

2

@Piotr,1985 Muchy? Ja mam biedronkę :D

4

@Piotr,1985 Przecież składałeś już życzenia tutaj.. Rozumiem, fajny gest, ale raz wystarczy ;)

0

@Katalonka1900 Akurat mucha była za oknem, także nie musiałem jej ganiać. Co do biedronki tez miałem w domu i to dosyć długo i koleżka mi ją brutalnie zamordował. Po prostu nie zdążyłem mu krzyknąć, zeby jej nie zabijał. Kurczę opowieść jak w Balladynie:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?