- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1214 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
20
Nie wiem jak to się stało, że po 4 latach wojny ruscy mają w Polsce w sondażach prawie 8%. To... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
macio_944
24
@Moderacja jeśli promowanie własnej treści jest niezgodne z regulaminem, to radzę ten przepis... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
gumaz
4
https://x.com/DudekPL4/status/2065364735575351595no zapraszam do rozmowy.
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1214 Culés
0
oglądał ktoś Bayern, bo lekko zaskoczony jestem wynikiem, co tam się działo?
2
@sebo939 To na co ten klub zasługuje się działo.
1
@sebo939 Bayern zagrał niezłą 1 połówkę, gdzie mieli 3 setki: pierwszą zmarnował Lewy, drugą Coman jeśli się nie mylę, którego strzał obronił bramkarz, a potem dobitką strzelił w słupek :) Po przerwie Bayern zagrał dno w defensywie, a rywale wykorzystali prezent :)
0
@tobiasson92 ciekawe czy kibice Bayernu zwalniają Pepa, ta porażka i tak im nie zaszkodzi, Ribery widzę ładne wejście zanotował, i tak zaraz kontuzji dostanie i tyle z niego będzie.
1
@sebo939 Borussia zagrała bardzo dobre spotkanie ot co.Mieli trochę szczęścia ,ale wiadomo komu ono sprzyja.Po za tym bardzo dobrze prezentowali sie motorycznie i grali z żelazną konsekwencją taktyczną.Fajnie sie patrzyło na ich gre,zwłaszcza że pokanali Bayern.
0
@Bytom1920 oni ogólnie dobrą serie z Bayernem ostatnio mają a przeciwko nimi Neuer wali babole na brmace.
2
@sebo939 Wchodziłem kiedyś na ich strone .Po porazkach za winą wszystko obarczają Pepa i...Hiszpanów.Są komentarze typu :..i żadnego więcej Hiszpana u nas ,Bayern to niemiecki klub..."Byli przerażeni jak chodziły słuchy że Pedro może do nich trafic.Ogólnie zachowania podobne jak na pewnej archaicznej stronie ,ale tych to nikt nie pobije w wypisywaniu absurdów .
0
@EzioAuditore Niby dlaczego na to zasługują?