La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 768 Culés

konto usunięte

2

Benitez, seksafera Karima, transfery, ultimatum Ronaldo, przygaszony Bale, porażka z Barceloną, bodajże trzecia lokata w tabeli, możliwy ban transferowy, kolejne zatrzymania w FIFA*, teraz jeszcze dyskwalifikacja z Copa del Rey...
No niezły smród nad Madrytem, ciekawe kiedy się przewietrzy - podejrzewam, że za nowego prezydenta klubu.

*niby nic wspólnego, ale na bank Perez jest lizusem FIFA/UEFA, a może i nawet NASA.

W Madrycie tak daje szambem, że nawet mój kumpel (którego widza na temat piłki kończy się tam, gdzie zaczyna) powiedział - "Ty, a w tym Realu to ciągle jakieś afery są, co się tam się dzieje". Tak daje, że nawet bezstronni, ba! nawet ludzie nie interesujący się piłką, dzięki mediom, wiedzą, że w Realu coś się dzieje.

Barcelona święta nie jest, ale ban transferowy, transfer Neya, afera Barto, podatki Leo i Szefa są niczym w porównaniu z tym, co się dzieje z Madrytem. Warto dodać, że w Barcelonie to się działo w przeciągu całego roku, a w Madrycie wszystko wyszło nagle, w ciągu dwóch/trzech miesięcy.

0

@Bartra_FCB do pelni szczescia brakuje im tylko balotellego xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?