- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1055 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
mekston
1
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1055 Culés
9
Równo 116 lat temu powstał wspaniały, niebywały klub ktory po dziś dzień zachwyca cały świat! Inni go kochają, inni zaś nienawidzą ale jedno jest pewne-jest niepodważalnie najlepszy na świecie!
Czego można życzyć klubowi, który jest na szczycie i osiągnął wszystko, co było do zdobycia? Życzę utrzymania się na szczycię, wielu sukcesów i rozwoju, wiele pasji i zachowania wartości i tożsamości. FC Barcelona jest jedną z "rzeczy" które nieodwracalnie zmieniły moje życie za co chciałabym podziękować ♥
Niech Żyje Barca!!!
2
@louitv "my Polacy, mamy opinię romantyków..." (cytując słowa gen. Sosabowskiego podczas Powstania Warszawskiego) ...jakże wiele wartości w tej sekwencji można dzisiaj odnaleźć w "anonimowych myślach", publicznych bastionów!
XV (znaków)
0
@ACpiorunDC Oczywiscie, ja mam w sobie wiele z romantyka jak zresztą widać powyzej!
4
@ACpiorunDC Hahaha i hehehehe, kulfa, ja jebie, ale przepiękne Twoje słowa: - My Polacy... nosz kurwa glebłem, Ty się jeszcze uważasz za Polaka??? Może za bardzo Cię uraziłem moim wpisem, ale nie bądź hipokrytą i faryzeuszem, albowiem nie przystoi... liczę na ciętą ripostę w Twoim wykonaniu, chyba że się nie poniższysz rozmawiając ze mną, grzecznościowo proszę??? Polski romantyk na emigracji, czyżby drugi Mierosławski, trzeci Czartoryski und czwary Worcel... mam na myśli publicystów (żeby nie było!!!)). Pzdr
6
@ACpiorunDC Gołym okiem widać, że Karim ma wielgaśne problemy z utrzymaniem na wodzy swojego kogucika, a przecie mógłby luknąć na filmosław pt. "Ptaszek na uwięzi " i byłoby po sprawie. Zaraz zlecą się obrońcy uciśnionych, może jeszcze rzucą fatwę na dziennikarzy bądź prokuraturę, która to ośmieliła się oskarżyć Karima-Pedofila? Myślą , że w prokuraturze to pracują jacyś ludzie chorzy na umyśle i chorzy z urojenia (hipochondrycy!!!),że sobie ot tak po prostu wszystko wyssali z palca, oczywicha, że obowiązuje domniemanie niewinności, że Karim ma prawo do uczciwego procesu, a co się tyczy problemów Karima, to co miał się tak publicznie przyznać... Strauss-Kahn też gorliwie zapewniał o swojej niewinności, a później się okazało, że dymał wszystko co popadło i na drzewostan nie uciekało. Załóżmy hipotetycznie, że Karim jest winny zarzucanego mu czynu , no to w więzieniu miałby przechlapane und przedupcone (za ćmę by robił), albowiem najniżej w hierarchii społeczności więziennej są ludzie skazani za przestępstwa seksualne i znęcanie nad rodziną, najwyżej - oszuści finansowi (Leoś zawsze górą!!!) oraz złodzieje, tak więc Karim dawał do ssania, a teraz sam może być na ssaniu? Może być dymany przez współwięźniów na dwie szable, czyli w puzon oraz w tubę, będzie chapał dzidę dotąd, dopóki nie opuści murów więziennych , a może do spodu garować, do elity to się na pewno nie załapie, żaden gacek mu nie pomoże?
2
@Don-Corleone ripostą niechaj będzie rola Gene'a Hackmana w "o jeden most za daleko" ...ja prdle, naprawdę, tak bardzo za mną tęsknisz? ..."fenomenalny progres socjologiczny", toż to chyba Twoje słowa :)
...beka z Ciebie (bo żeś się w końcu złamał, rzildasie) ale z propsem \m/
6
@ACpiorunDC Tak czy siak będzie się za nim smród ciągnął przez parę ładnych lat, chociaż tyle dobrze, że został aresztowany po królewsku,wszak 24 godz. spędził w ogrodach Wersalu. Może to jest zemsta Valbueny za to, że z racji tego, że Valbuena nie grzeszy wzrostem, dlatego też gdy poszedł na dymanko m.in. z Karimem, to maciupeńkie dziewczynki zapodały do Benzinho: - no co ty, Karim, przyszedłeś na bzykanko ze swoim dzieckiem (czyt. Valbuena ),o żesz ty orzeszku? Ale masz pobratymców - nie ma co! Hała Madrid i prawy twix! Na moje usprawiedliwienie jest to... że piszę do Ciebie z parteru, albowiem jeszcze jestem na speedzie po wieczerzy andrzejkowej, tak więc - wybacz proszę?
5
@ACpiorunDC Widzę i opisuję, bo tęsknię po Tobie.... :)
2
@Don-Corleone dzisiejszy dzionek (tzn. sobota) powoli do lamusa się udaje, na kołderkowy spoczynek :)
...czekom na priv'a, fetyszysto prażonych kartofli :)
5
@ACpiorunDC ACgrzmotDC - boli mnie to, iż Żeś się żachnął na mnie... ale już mi przeszło! Co myślisz o minie Leosia, bo gówniarzeria i młoty udarowe i pneumatyczne doszukują się drugiego dna (DNA), Żeś fachowiec jak mało kto, tak więc co sądzisz na ten jakże żenujący temat?Wrzuć jaką zajebiaszczą muzę, ot co!
2
@Don-Corleone
...niech Ci troszkę rozrusza czerep ...na dobranoc :)
4
@ACpiorunDC Na takie coś czekałem, ale pierdolnięcie z kopyta, Y'aaa!!! Ahoj i Hejaszka :)