- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1734 Culés
Gorące dyskusje
Konradowskyy
28
30 stopni na zewnątrz, najlepsza pogoda jaka może być :)Oby utrzymało się to jak najdłużej.
26 odpowiedzi
clyde
0
Dopadło mnie... Nie mam w co grać. :( zawsze ja Wam wysyłam jakieś polecajki, teraz sama... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Raphinha11
0
We wtorek dzień ojca, jak zwykle dylemat.
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1734 Culés
32
Ręce kurw.. opadają. Tyle o plebiscycie na Ballon d'Or i reszcie pomniejszego gówna z nim związanego. Konkurs gdzie liczy się popularność, sława, wzięcie lub wewnątrz klubowe układy. Gdzie w jedenastce roku nie ma miejsca na autentacznie najlepszego piłkarza na danej pozycji bo nie jest dość medialny. Gdzie nasz rodak swoje trzy głosy rozdaje jakżeby inaczej, kumplom z drużyny... Neuerowi, Müllerowi i Vidalowi. W obecnej formule jest to parodia.
6
@Ratamahatta No to jest jakiś żart i konkurs popularności. Jak na trzeźwo można uważać, że ta trójka jest lepsza od Messiego?
10
@JBMNT To jedynie przykład, jednak takich kwiatków jest co roku mnóstwo. Kapitanowie nie powinni mieć prawa głosu, bo to wyłącznie prowadzi do takich patologi.
0
@Ratamahatta Prawo głosu powinno należeć do kibiców :P
5
@JBMNT Akurat w kwestii głosów nie przyczepiałbym się do konkretnych osób. Wiadomo, że najczęściej ludzie głosują na znajomych (jeśli ich mają wśród nominowanych) i nic w tym dziwnego, większość z nas zrobiłaby tak samo.
Lewandowski w zeszłym roku zagłosował na Ronaldo i na drugim miejscu umieścił Neuera, po czym miał na karku władze klubowe z pretensjami o to, dlaczego nie zaznaczył swojego kolegi z drużyny jako zwycięzcy. W tym roku Robert prawdopodobnie wolał nie ryzykować i zagłosował jak zagłosował, nie ma sensu z tego robić krzyku. Dla większości ten cały plebiscyt to raczej zabawa (choć zdarzają się tacy co traktują Złotą Piłkę jak najważniejsze osiągnięcie dla piłkarza), a przez "niewłaściwie" oddany głos można tylko mieć kłopoty ;)
0
@cosinus90 Tak właśnie jest i to jest moim zdaniem bez sensu, dlatego też ta nagroda jest z roku na rok coraz mniej poważnie traktowana przeze mnie. Ogólnie od kiedy przejęła ją FIFA to jakoś straciła na prestiżu.
1
@Ratamahatta Tak bo najlepiej "kopyto" do skroni przyłożyć i wszyscy mają głosować na Messiego. Każdy ma swoje zdanie i o to w tym wszystkim chodzi, dla jednych jest lepszy ten dla drugich ktoś inny. Ty wolisz pomidorową inni wolą ogórkową i dla nich ta zupa może być najlepsza.
3
@zuziazla Mielibyśmy doczynienia z jeszcze większym konkursem popularności. Jakby ode mnie to zależało to oddałbym prawo wyboru jednie wąskiemu gronu renomowanych dziennikarzy.