La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1116 Culés

konto usunięte

0

Mam pytanie, czy chcieliście by Isco w Barcy. http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=62726&kom=ok
Bo to jest dla mnie gracz, którego widziałem w Barcy i bardzo żałowałem, że poszedł do realu.

1

@BLASK007 Mascherano, Sergio, Rakitić, Roberto, Iniesta, Rafinha, Arda. W Barcelonie występuje obecnie 7 zawodników mogących grać w środku pola, a miejsc na boisku jest raptem 3. Poza tym cena dla Barcelony byłaby zapewne równa klauzuli odstępnego, która zapisana jest w kontrakcie Isco. Tak więc moja odpowiedź brzmi: nie, nie chciałbym, aby Isco przyszedł na Camp Nou.

2

@BLASK007 Perez prędzej poda się do dymisji niż odda Isco Barcelonie

konto usunięte

1

@GenerałXavi A nasz zawodnik nigdy nie zachował się w ten sposób? Nigdy nie pajacował, nigdy nie wyleciał z boiska za głupotę? Poważnie, taki incydent zmienił twój pogląd na zawodnika? Pozdro...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?