La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 640 Culés

2

Mam nadzieję że del Bosque mimo powołania Busiego nie wystawi go od pierwszej minuty w żadnym z tych meczów o złote gacie. Po 30 minut w każdym by wystarczyło aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia kontuzji i utraty rytmu moczowego

32

@qbuteq Coś nie tak z sikaniem u Busiego ? :)

4

@Gaucho Rozwalił mnie tym ostatnim słowem :D Normalnie zacząłem się śmiać na głos sam do siebie :D Ale... My tu śmichy-chichy, a ja pamiętam, że Bussi faktycznie miał jakieś problemy z podbrzuszem... Wychodzi na to, że Qboteq jest świetnie doinformowany, tylko zachodzę w głowę - co to wszystko ma wspólnego z kadrą i 30 minutami w meczu a złote gacie ? Hmm... Wiem ! Bussi w 30 minut ma je ,,ozłocić", wtedy i rytm moczowy zachowa :D

4

@Gaucho Haha, co za freudowska pomyłka, tak się kończy pisanie z autokorektą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?