O sobie

  • Zainteresowania Przyroda, geografia, geologia, piłka, muzyka, film, książki.
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Ronaldinho, Xavi, Iniesta, Leo, Ibra, Rooney
  • Ulubione zespoły FCB, MU, Rammstein ;)
  • Barcelonie kibicuję od kilkunastu lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 2719
  • Liczba komentarzy 5025
  • Polecenia 7819

Komentarze

0

Nie wciskaj mi słów, których nie powiedziałem, bo nie uważam się za lepszego. Redakcja wiele razy obiecywała jedno, a potem okazywało się drugie więc po prostu zwracam uwagę kiedy należy chwalić, a nie chwali się dnia przed zachodem słońca. Za wiele rzeczy należy chwalić osoby odpowiedzialne za powstanie tej strony: za jej poziom techniczny, graficzny, za funkcjonalność, mnogość opcji, itd, ale akurat za teksty nie bardzo. Jeżeli za coś należy się krytyka to należy to robić. Nie wyzywam tylko zwracam uwagę co dawno (i wiele razy) obiecywali poprawić. Jeżeli będzie to więcej osób robić, a nie tylko głaskać ich po głowach może się poprawią? Krytyka konstruktywna zawsze jest pożądana, a przyjmowanie wszystkiego bezkrytycznie doprowadza do stagnacji i braku poprawy. Więc w tym przypadku totalnie nie rozumiem przytyku w moją stronę, bo tak jak kibic ma prawo krytykować (nie wyzywać) piłkarzy swojego klubu, wymagać od nich więcej, tak mówienie mu ,,idź i zagraj lepiej" tak samo pasuje co wasze słowa w moją stronę. Zależy mi na ,,fcbarca.com" więc mam prawo wymagać jako ich kibic i fan ;)

3

Nie chwal ich, bo ja to zrobiłem i potem przestały się ukazywać na wiele tygodni. Jeżeli to pozostanie na stałe, a nie na kilka dni czy tygodni, będzie można podziękować. Póki co nie ma żadnych powodów do optymizmu, bo już kilka razy tak było, że dali bardzo szybko, potem z dużym poślizgiem, a następnie przez dłuższy czas wcale. Podobnie jest z ,,artykułami" - ludzie dziękują redakcji za ciekawostki, za artykuły, a większość sobie nie zdaje sprawy z tego, że to wszystko tylko tłumaczenia z zagranicznej prasy, a autorskich tekstów jest kilka (!) na rok. Wiele razy obiecali poprawę, ale prędzej uwierzę, że Ronaldo zmieni się w skromnego człowieka niż w te ich obiecanki. Zbyt wiele obietnic bez pokrycia.

2

Co ma do tego obiektywizm? Piłkarz ma dawać przykład, a nie odwrotnie. Z drugiej strony - nie robiłbym z tego wielkiej afery, choć nie podoba mi się to, że piłkarze Barcy nie raz za mniej bywali zawieszani.

3

,,UAI" brzmi podobnie do mówionego ,,WHY", czyli ,,czemu?" ;) Jak dla mnie jak najbardziej spoko - przeciwnicy mogą mówić ,,why?", jak swego czasu ,,porque" Mou, zastanawiając się czemu ta Barca jest taka dobra ;) Czemu nas to spotkało? :D U Mou to było głupie, bo pił do sędziów, ale podtekst pozostaje ten sam - po prostu nie mógł się pogodzić z wielkością Barcy ;)
Podsumowując : UAI jest jednym z najbardziej trafionych skrótów trójki graczy - i na serio, i z żartem, i nieco złośliwie ;) Podsunąłeś ten skrót, wymyśliłem dla niego sensowne uzasadnienie i nawet postaram się go używać ;)

0

Spoko, spoko, ale nadal nic jeszcze nie ugraliśmy, za to daliśmy d... w SPH z Realem. OK, w lidze idzie świetnie, w LM też, ale to wszystko dopiero 3 kolejki i w LM jeden mecz u siebie z mega rozbitym Juve (wiem, że my podobnie, ale oni mają większe problemy). Nutka optymizmu OK, w pełni się zgadzam, ale optymizmu, a nie hurraoptymizmu ;) Ten drugi nigdy nie jest dobry, natomiast na ten pierwszy zasługujemy, jednak lepiej się wstrzymać z jakimikolwiek przewidywaniami, co ugramy, a co nie. Może wszystko? Oby, ale powtarzam - to dopiero kilka meczów.

Zobacz wszystkie

96

Pierdolamento, a fcbarca.com i jej ,,redaktorzy" zamiast się jakkolwiek ustosunkować, cokolwiek napisać od siebie na temat tych pierdół, jednych czy drugich, bawią się w onety i inne g...ne portale i liczą na clickbajty. A fe, redakcjo. Potraficie ino tłumaczyć teksty, od siebie dacie kilka w ciągu roku. I to ma być społeczność? Traktujecie nas jak dojne krowy od siebie prawie nic nie dodacie, mamy się z kimś kto tylko potrafi tłumaczyć kolejne bzdety czuć zżyci?

40

Zawsze mówię, że należy dać czas trenerowi i apeluję o łagodny język. Teraz ? A w dupie to mam. Lucho wyp...laj ! Żeby grać takie gówno to wstyd. Komentator mówi, że jesteśmy żałośni i co ? Ma, k...wa, rację :(

37

Chyba ostatnie coś co miała strona Realu, a nie miała ta strona to poranny przegląd prasy tuż po północy. Fajnie bardzo (długo czekałem, ale mimo wszystko cieszy mnie to), że wreszcie im dorównaliście, ale większe brawa, że dodaliście jedną pozycje więcej (L’Esportiu). To już coś, ale mimo wszystko myślę, że fajnie by było jak byście (okazjonalnie) dawali okładki gazet z innych krajów, w tym przypadku fajnie by było wiedzieć co piszą we Francji, czy Anglii, nie muszę chyba wyjaśniać czemu ;) Jedna największa (najpoczytniejsza, najbardziej znacząca?) w danym kraju i byłoby super, szczególnie przy okazji okna transferowego, lub w przypadku gdy Barca walczy w LM z zespołem z innego kraju niż Hiszpania, czy też wyżej wymienione.

37

Hmm... Grasz w piłkę i publicznie komentujesz swoją mobilność na murawie ?

36

Ciekawe w takim razie co takiego Ty robisz, skoro uważasz, że oni ,.w zasadzie zarabiają za nic nie robienie". Nie twierdzę, że unikanie podatków jest OK, ale mówienie, że tacy piłkarze jak Leo czy CR zarabiają za nic to skrajna bezczelność, niewiedza/ignorancja, albo po prostu głupota wynikająca właśnie z niewiedzy. To, że zarabiają robiąc to co kochają nie równa się temu, że nie robią nic, że nic nie poświęcają, że się obijają. Zresztą po co ja to tłumaczę skoro pewnie i tak nic nie dotrze, bo cóż innego zakładać po takiej wypowiedzi...