La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

20

Paco Jémez: (trener Rayo)"Nie przyszło mi do głowy, żeby zmieniać styl w meczach z RM czy Barçą. Takie mecze są prezentem, a prezentami trzeba się cieszyć".

Paco Jémez: "Nikt mi nie zagwarantuje, że jak się zamurujemy na Camp Nou, to nie wcisną nam 4-5 goli. Dlatego nie zmienimy naszego stylu".

I za to właśnie lubię Rayo!Nie ważne czy to Barca czy Levante,grają odważną piłkę i wolą stracić parę goli niż grać autobusem.Szacunek!

konto usunięte

5

@ViscaBarca123 Radosny futbol, coś czego obecnie brakuje. Oni potrafią cieszyć się grą.

konto usunięte

3

@ViscaBarca123 I to jest, piękne grają swoje, niczym się nie przejmują dostaną 6-0 to dostaną a nie murują się na 94 minuty i tylko kontry grają, jak inne zespoły. Taką grę Rayo się ceni.

3

@ViscaBarca123 



Ten mecz zawsze mam w głowie jak Barca lub Real grają z Rayo. Mierdy miały wtedy furę szczęścia..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?