- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1463 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1463 Culés
0
znamy przyczynę słabszej dyspozycji Neymara... wiadomo po czym jest taki wypompowany
http://www.thesportbible.com/articles/neymar-reacts-angrily-when-paparazzi-take-pictures-of-him-with-two-blonde-women
:D
15
@Mazi Będzie Ronaldinho vol.2, niestety...
3
@Bartra_FCB Dla nas i dla klubu najlepiej aby Neymar Złotą Piłkę wygrał jak najpóźniej bo będzie miał jeszcze jakąś motywację a tak to jakby wygrał na za rok to co LM wygrał ZP wygrał hajs zarabia to ma wywalone
6
@Bartra_FCB Jeśli kiedykolwiek w ogóle osiągnie poziom Ronaldinho...
3
@Mazi Moim zdaniem jest mu bardzo blisko, ale jeszcze bliżej ma do kasyna, dyskoteki, narkotyków, alkoholu i burdelu. Ronaldinho tak późno zaczął, bo miał łeb na karku (ojciec mu zmarł gdy miał 8 lat, brat Roberto trzymał go krótko, był oddany matce, nie sprawiał problemów), potem wygrał złotego balona i odbiła palma - w/w atrakcje i spóźnienia na trening. Ney czerpie wzorce od ojca - burdele, orgie. 18-latek, który ma kontrakt z Nike i dorabia się pierwszych zer na koncie, gdzie Ronaldinho dopiero w wieku 21 lat przyleciał do Paryża jako no name, biedne dziecko z Brazylii. Początek ich kariery to dwa różne bieguny, ale koniec będzie taki sam, jestem tego pewien, bo zachowanie Neya na ten moment jest tragiczne i mam w dupie co pomyślą o mnie jego fani z tej strony. Pokochałem piłkę dzięki Ronaldinho, znam jego karierę, zachowanie, historię... i taką samą wróżę Neymarowi. Złota Piłka to kwestia paru lat, moim zdaniem pięciu. Co będzie potem? Na pewno nie zakończy kariery w Barcelonie...
0
@Mazi Tacy to maja piękne zycie:D
2
@Bartra_FCB Ludzie, co Wy polecacie komentarz jakiegoś pseudo jasnowidza, serio? Dopóki tak się nie stanie, to nie ma o czym gadać.
0
@Tollusiek Pozdrawiam, wasz pseudo-jasnowidz.
0
@Bartra_FCB Grunt to się przyznać ;)
1
@Bartra_FCB No niestety, pisałem już kiedyś o tym, że mu strasznie palma odbiła po tryplecie. Nawrzucał zdjęć z laskami to wakacjach, niedawno ze swoim Lambo czy innym Ferrari, a najbardziej mnie żenuje ta jego "pobożność". Taki świetoszek jak i jego ojczulek, który ciągle gada jaki to Bóg jest dla niego ważny, a co chwila wypływa na wierzch jakaś afera np. orgia w Londynie. Daje Neymarowi jeszcze 2-3 sezony w Barcy, a później przyjmie nieprzyzwoicie wielką ofertę z PSG i alivederci Roma, a raczej Barcelona.
0
@Mazi Obawiam się, że Neymarowi może odwalić tak samo jak Maradonie na stare lata.
0
@qbuteq Co do tego że skończy jak Ronaldinho to jeszcze nie jest pewne, lecz niestety wszystko na to wskazuje że za 2 lub 3 lata odejdzie z Barcelony z powodu tego że wybrał sex afery i imprezy, jego ojciec wcale mu nie pomaga w tym żeby tak nie było, nawet mnie denerwuje bo zrobił sobie z Neymara maszynkę do zarabiania pieniędzy.