- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1153 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1153 Culés
37
Cześć,
La Rambla funkcjonuje już dwa tygodnie i jak na razie jesteśmy usatysfakcjonowani kierunkiem w jakim zmierza dział, choć jest spore pole do udoskonaleń. Oczywiście monitorujemy Wasze sugestie i pomysły, które zglaszacie n UserVoice. Pierwsze korekty w La Rambla pojawia się przed najbliższym meczem ligowym Barcy. Zmiany nie będą duże, ale istotne dla działania działu:
-wpisy z La Rambla będą wyświetlane tylko dla ostatnich 48 godzin. Dojdzie dodatkowa opcja wyświetlania wpisów z ostatniej godziny lub 24 godzin. Dla wszystkich zakresów czasu będzie można sortować według aktualnego schematu: najlepsze/najnowsze.
- wpisy z Rambli będą widoczne w profilu użytkownika.
Wszelkie inne sugestie z UserVoice będą rozpatrywane w dalszej kolejności, po ich przeanalizowaniu.
4
@Robertinho Wszystko fajnie wszystko pieknie ;)
Zostala jeszcze porzadna aplikacja ktora na pewno jestescie w stanie zajebiscie dopracowac :)
5
@Robertinho Taka moja sugestia: Zróbcie coś z tą relacją na żywo podczas meczu (zwijanie czy coś...) Bo to potem trzeba przewijać, aby móc zerknąć lub napisać komentarz. Po co komu takie utrudnienia. :)
0
@camp_torres10 Chodzi Ci o to, że trzeba się dużo naprzewijac stronę, żeby zobaczyć czy jest jakaś nowa wiadomość w relacji lub odświeżyć komentarze. Dobra rozumiem problem?
0
@Robertinho Tak podczas meczu irytuje ta dluga relacja za kazdym razem gdy chcesz zobaczyc komentarze. Jesli bedzie mozna zwinac to bedzie wygodniej...
Co tam jeszcze...aa no i tagowanie postow tez by sie przydalo. Odpowiadasz w dyskusji jednemu reszta uczestniczacych w rozmowie tego nie widzi :)
0
@samo306 Tej drugiej części nie zrozumiałem. Sprecyzuj proszę, a najlepszej opisz całość tutaj, bo inaczej zginie w natłoku innych rzeczy: https://fcbarcacom.uservoice.com/