O sobie

  • Zainteresowania Filmy, piłka nożna, podróże
  • Ulubiony zawodnik Torres, Messi, Suarez, Henry, Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona.
  • Barcelonie kibicuję od fanem od 2007, kibicuję od 2013

Statystyki

  • Dni w serwisie 2031
  • Liczba komentarzy 2612
  • Polecenia 5894

Komentarze

0

Znacie jakieś filmy dokumentalne o Barcelonie, chodzi mi o sezon 2008/09 gdzie wygraliśmy tryplet. Generalnie wszystko o początku, o erze Guardioli???????
każdy dokument który przedstawia te lata bardzo mi się przyda.
i nie chce żadnych filmików z yt tylko prawdziwe dokumenty, za pomoc dziękuję!:D

0

@Avada Kedavra https://www.youtube.com/watch?v=01aV_PbiT30
Moja ulubiona i chyba jedna z najlepszych jakie powstały

0

@DarekFCBnaZawsze mam znajomego który bardzo wychowala Belgię ze względu na bardzo wysokie zarobki, ale co za tym idzie koszt utrzymania też nie należy do najniższych. Natomiast jako osoba pracująca do niedawna w UK bardzo polecam, trzeba tylko znaleźć odpowiednią firmę kontrakty to często kwestia kilku tygodni do 2-3miesiecy chociaż bywa też i więcej. To już zależy od firmy, natomiast ceny mieszkań i jedzenia w stosunku do zarobków są dość niskie (tak uważam) więc osobiście rekomenduje pracę w UK. Byłem w NL i DNK

0

Cyk 24h później Coutinho w Arsenalu

0

Czyli Umtiti będzie grał za zasługi, nie za obecną forme, well done Deschamps

Zobacz wszystkie

178

Mam nadzieję że ten komentarz nie utonie w stosie komentarzy La-rambla dlatego proszę o zielone herby, tylko i wyłącznie ze względu na to że chciałbym aby jak najwięcej osób mogło zobaczyć ten post i się udzielić :)

Robię film o Leo Messim, niektórzy kojarzą mój kanał, zrobiłem kiedyś film "FC Barcelona emocje Polskich komentatorów" który wielu przypomniał piękne chwile.. Wracając do tematu.
Chciałbym abyście mi pomogli wskazać mecze, wywiady w których dziennikarze/komentatorzy zachwycając się nad Leo wymieniając jego atrybuty, opisują jego magię jaką prezentuje.
https://youtu.be/4jaT1oJrr0U?t=1m32s
Pamiętam jak Leo przedryblował kilku zawodników drużyny Eibar (sezon14/15) po czym komentator stwierdził że "dla Messiego czas na boisku płynie tak wolno jak dla Neo z Matrixa"

Proszę abyście podali mi jakieś przykłady gdzie Leo strzelał ,a Polscy komentatorzy szalenie reagowali na jego bramki jak np. Przemysław Pełka gdy Leo niszczył Bayern bramkami na 1-0 i 2-0 w sezonie 14/15
https://youtu.be/4CErFTRWEBQ

Ktoś z was zapewne pomyśli i napisze ''wystarczy ze znajdziesz jakieś piękne bramki Messiego i tam będzie szalona reakcja komentatorów " Tak, ale nie zawsze..
Bramka przeciwko Athletic Bilbao
Laboga i Orłowski
https://youtu.be/JOkKColAark
Ray Hudson
https://youtu.be/0Q7ZAnCFzI0

Ponownie Laboga i Orłowski
https://youtu.be/9CR_uyYl2XM

Dla tego przypomnijcie sobie kiedy Leo strzelał jakąś niezwykłą bramkę i komentatorzy wzbudzali swoją reakcją dodatkowe emocje..
Chcę stworzyć niesamowity film pokazujący wielkość Leo Messiego

114

Douglas to jednak wygrał życie.

80

Zrobilem film o Leo, włożyłem w ten fim wiele serca więc myślę ze warto zobaczyć, proszę o opinie jak wyszło? https://youtu.be/IKRhVD2S6DU

69

Tak sobie wszedłem na Polską stronę Manchesteru United i pierwsze co mi się rzuciło w oko to wygląd strony, co prawda o wiele lepsza niż notatnik rm.pl ale i tak gdy czyta się komentarze wszystko jest zlane i nieczytelne, naprawdę gratulacje dla moderatorów naszej strony, człowiek nawet o tym nie myśli kiedy tu zagląda kilka razy dziennie. Panowie i Panie odpowiedzialni za wygląd naszej strony, wykonujecie świetną robotę!

Media

Liga typerów

1 lefreux 95 pkt
2 maciek2164 93 pkt
3 norbi77 87 pkt
4 KingLeonidas 86 pkt
5 maryjan240282 84 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?