La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1347 Culés

1

Siemka ;) Pytanko na temat telefonów...kończy mi się umowa w przyszłym tyg. i musze wybrać nowy telefon czy ktoś może coś polecić ? obecnie mam samsung galaxy grand neo ;D

1

@urbie999 Polecam Galaxy S4

1

@macio_944 mam już ze 2 takie w domu więc wystarczy ale propozycja niezła ;D

0

@urbie999 Huawei P8, Samsung Galaxy A5 albo Sony Xperia Z3, jak dla mnie. Ewentualnie Iphone 5s gold lub 6, ale to drogie rzeczy wszystko ;d

0

@urbie999 Ja mam xperię Z 3 Compact, gorąco polecam! :)

1

@urbie999 iPhone ... :).

0

@urbie999 iPhona odradzam płacisz za jabłko krocie. Kupisz telefon o lepszych parametrach, albo nawet i lepszy za dużo mniejsze pieniądze. Osobiście mam Xperie w compactie i polecam te telefony stosunek ceny do jakości bardzo dobry. Nokie zrobiły duży krok w przód i mają dobre aparaty, ale mnie osobiście nie przekonuje Windows, jeśli Ty nie masz z tym problemu to popatrz na nowsze modele. Porządną firmą jest też Samsung, ale cenowo lepsze modele są nieco droższe.

0

@urbie999 Ja mam S6 Edge i jestem bardzo zadowolony

0

@urbie999 Od siebie polecam LG G4. Naprawdę fenomenalny telefon. :)

0

@Toretto A ja przesiadłem sie z Samsunga na IPhona i naprawdę jestem bardzo zadowolony , mam6

0

@blaugranaks A no to na pewno. Ja nie mówię, że IPhone jest kiepski bo ma wszystko czego trzeba tylko, że jest po prostu nieopłacalny chyba, że komuś pieniądze z nieba lecą i nie dba o kasę :) Mój kolega ma z firmy za darmo co roku dostaje nowego iPhona w dniu premiery i mówi, że jeśli miałby go kupować z własnej kieszeni to nigdy by go nie kupił, ale jeśli ma go za darmo to jest bardzo zadowolony. Telefon jest intuicyjny, lekki, śmiga fajnie i ma bardzo dobry aparat no ale jeśli ktoś liczy się z pieniędzmi to na pewno nie powinien na niego zwracać uwagi. Takie moje zdanie.

0

@Toretto Tak to motywując , masz rację.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: