- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1081 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
9
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1081 Culés
0
Ej a może zamiast Alvareza ściągnąć Rodriego który rok kontraktu
7
@Pazdan No tak, zamiast. Bo to jest ta sama pozycja :P
1
@misterio Pozycja może inna ale myślę że Barca środki na transfery jednak ma ograniczone i nie mogłaby sobie pozwolić na ich obu no ale może się mylę.
Poza tym Julian Alvarez to taki defensywny napastnik, Rodri w swoim prime strzelał niewiele mniej bramek. XD
1
@Pazdan Ej, a może nie?
0
@Stinger_ No spoko, tylko pomijając już sensowność transferu Alvareza zastanawiam się kim zamierzamy grać, jak odpukać Ferran zostanie kontuzjowany. Rodrim na 9?
0
@Pazdan Rodri, który próbuje pchać się drzwiami i oknami do Realu z chęcią przyjdzie do nas xd Już nie wspominając o tym, że pomocników mamy, aż nad to (i żaden nie odejdzie)
1
@4drian0 w jaki sposób próbuje się pchać dziwiami i oknami? xxxxxD co do za brednie, wypowiedział się chociaż raz na temat Realu albo transferu? jak już to robił kilka miesięcy temu to bardzo chłodno.
2
@misterio Oczywiście, że napastnik jest bardziej potrzebny. Ja tylko napisałem, że koledze wyżej wcale nie musiało chodzić o to, że obaj piłkarze to ta sama pozycja, a po prostu być może wolałby Rodriego, który myślę że dałby bardzo dużo na swojej pozycji niż Alvareza o którego mam duże obawy czy da wystarczająco dużo na swojej tym bardziej za taką kasę jaką chce Atletico za niego.
Krótko mówiąc już dzisiaj stwierdziłbym, że Rodri się zwróci bardzo szybko, zaś Alvarez nie.
0
@4drian0 on tam kompletnie nie pasuje, pod względem charakteru i wartości.
Jeśli przejdzie do Realu, to będę w potężnym szoku.
0
@Pazdan on pójdzie do Realu jeśli już
0
@4drian0 to ten rodri nie ma za grosz honoru?! Co on jest upośledzony marząc o realu po tym jak ten klub zbojkotował ZP którą zdobył? :ooo
0
@Stinger_ o to chodzi
0
@Danny Gaucho to graj de jongem w szpitalu