La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

7

Argentyna do 1/4 ma przyjemną drabinkę

1/16 Cape Verde
1/8 wygrany z pary Egipt / Nowa Zelandia

Czekamy na potencjalnej 1/4 czy Portugalia czy Kolumbia

@Lionel_Messi10 @Sysia11 @PatrychoO @Lanosss @blakkudium @Adran360 @Tollusiek @heniusss

2

@mekston Nie Nowa Zelandia tylko Australia.

2

@kewin tak tak ofkors, przez te upaly wiecej takich pomylek - myslalem o Australii

Jak Nowa Zelka nawet nie weszla do pucharowej

2

@mekston Przyjemna drabinka i szansa na to, że Messi postrzela trochę. Fajnie, jak by zarzucił jakimś hat trickiem za Cape Verde :D

2

@heniusss z Urugwajem to bylby typowy mecz na rzeznickie faule, i wynik typu 0-0, 1-0 dla kogos

Z Hiszpania to wiadomo ze bylo mega trudno

To sie dobrze dla ARG zlozylo ze gra z kims spoza Hiszpanii / Urugwaju w 1/16- co po losowaniu grup wydawalo sie malo prawdopodobne

2

@mekston Dla Argentyny jak najbardziej, ja tutaj głównie z perspektywy kibicowskiej spojrzałem. :P
Lubię obejrzeć sobie te rzeźnickie mecze z Copa America xD

1

@heniusss pytanie czy Portugalia ugotuje i zamelduje sie na 1 miejscu i wtedy bedzie szla na 1/4 z ARG czy jednak nie rady i ida na góre drabinki

3

@mekston Dla mnie spoko i mamy latwą darbinke byle tego tylko nie spieprzyć a będzie git ;-))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?