La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

15

8

@Eklerek Ale żeby wgnieść puszkę piwska tak mocno?

8

@blakkudium Tak za mna piwsko od rana chodzilo

10

@Eklerek klasaa ale hmmm stupki @BulaKG takie też lubisz??

1

@Eklerek gdzie ludzie ??

2

@Krzysztof1987 To moja specjalna miejscówka w Kładnie przed Ustroniem kilka km, ktoś raz na godzine przejdzie
https://zapodaj.net/images/ec0479c096542.jpg

2

@Eklerek Teraz to Ci trochę zazdroszczę, ale tylko trochę bo za dwa tygodnie mam urlop

Smacznego piasku i ciepłego piwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@blakkudium puszka tak wgnieciona, bo @Eklerek wkurwiony a oto napój bogów

2

@Foro Zgadza się
@heniusss no ja urlop też w lipcu biorę, ale już takiego słońca i ciepłego bałtyku nie będzie

1

@Eklerek Nie no jak mamy w tym samym czasie to na pewno będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z długoterminowej niby ma być całkiem niezła pogoda, wręcz idealna na pomaganie dziadkom w sadzie, a później można atakować karaoke i inne atrakcje XDD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?