La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

2

Hymn reprezentacji Japonii przed meczem z Brazylią


Swoją drogą zaskakująco fajna to była kreskówka mimo bycia anime (wiadomo, często cringowa jak to anime). Szkoda, że u nas tylko 1 sezon chyba był ;P A przynajmniej ja widziałem tylko ten pierwszy.

1

@Kgorecki2500 oglądało się kiedy jeszcze ten styl anime nie przeszkadzał
Jeżeli pierwszy sezon kończył się na odkryciu tej umiejętności z obroną bramkarza każdego strzału to kolejny sezon w Polsce był bo go reklamowali, że w kolejnym odcinku będą kosmici XD

1

@DragonxNF Ta, grali z jakimś białym Realem Madryt. Ale widzę, że nieźle tam dalej być musiało xD

1

@Kgorecki2500 no ostatni mecz to był z jakimiś piłkarzami co doping brali XD
A później tak jak mówię jacyś z kosmosu się pojawili
Ot logika anime

1

@DragonxNF Tak bardzo pojawili się z kosmosu, że byli dziećmi z domu dziecka. Ludzkimi dziećmi.

Nie pamiętam już czemu się przedstawiali jako kosmici, ale nie byli kosmitami. Za to używali meteorytu do zwiększania swoich sił.

0

@Johnson być może
Nie pamiętam, bardzo dawno to było więc mogło mi się pomylić
Tym bardziej że widziałem tylko zwiastun tego odcinka

0

@Kgorecki2500 Może złe anime oglądasz skoro cringe kojarzy ci się z anime.

1

@DragonxNF Za to w kolejne serii tego anime kilkanaście lat pózniej byli prawdziwy kosmici.

Ale to jakiś spin-off i to drugi lub trzeci, to wiadomo, że już pojechali po bandzie. Oryginalna seria imo bardzo dobra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?