La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

6


Klima

1

@MessiForeverTheBest ...a ty wyjmujesz papierowy wachlarz

2

@MessiForeverTheBest moje ma 22 i klima jest:)

1

@MessiForeverTheBest Czemu? Przecież mają? Np. takie A4 1995r. - klimatronic. Ci twórcy memów nie mają o niczym pojęcia.

5

@Dari0G @LukaszFan Ten mem ma z 10 lat już także trzeba to doliczyć xd

1

@Roobo Nawet wtedy. Pierwsza klimatyzacja w aucie to chyba lata 30-te, w Europie oferowano ją od lat 70-tych w drogich wersjach aut.

1

@Dari0G Klima jest, pytanie czy będzie działać :D

1

@Deviler Jeśli jest serwisowana, czemu nie? Jak dbasz, tak masz.

2

@LukaszFan Moja też, ale nie działa. :D Chyba zrobię ją w końcu, jak będę miał urlop
@Dari0G U mnie serwisowana, a i tak siadła po latach. Kompresor przestał domagać. Auto wiadomo - klasa premium ale sprzed 20 lat xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?