La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 814 Culés

0

no nic, trzeba sobie kupić jakąś używaną PS4 i w końcu zagrać w GTA V bo człowiek odłożył granie na bok w 2007 roku jak PC odmówił grania w CoD MW

cały zestaw widzę, że wyniesie max 1000 zł w dobrym stanie czyli prawie 3 wydania Ultimate 6 części : D

3

@beter2 W takim tempie to w szóstkę zagrasz jak @Comentateiro doczeka się siódmego pokolenia prawnuków

0

@beter2 używane PS4 + GTA V to prędzej kwestia 600 zł niż 1000.

0

@Mario96w cena 6 i PS5 spadnie : D same profity

0

@clyde zależy w jakim stanie pady i czy slim czy pro

0

@beter2 Też przeważnie tak robię że ogrywam najstarsze gry kupując za śmieszne pieniądze na promkach i za ten czas te nowsze tanieją, ale przy Gta6 robię wyjątek, ujstwo wjeżdża na premierę jak Messi w mundial

1

@beter2 jak miałabym kupić za tysiaka PS4 pro to wolałabym poczekać na promkę i kupić za 1700-1800 PS5 Slim bo po tyle się zdarzają, a GTA V ma wersję ulepszoną pod nową konsolę i wygląda naprawdę dobrze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?