La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1357 Culés

6

Na Allegro GTA VI na płycie bez płyty już 339 zł. :D 10 zł taniej niż cyfra. Jakby ktoś jednak chciał.

0

@clyde Rockstar opluło graczy i branża jak sekta pójdzie ich śladami, coś jak rynek mobilny i Apple

0

@clyde ale nie czasem z jakiegoś trochę no name sklepu ? Jak masz jakiś pewniak to podziel się.

0

@bartekvisca z tego co widzę już wyprzedane i nie ma oferty. Na pepperze była dodana ta promka, weszłam w Nią i sprzedawał to jakiś sklep z grami, żaden noname.

Edit, jednak jest
https://allegro.pl/oferta/przedsprzedaz-grand-theft-auto-vi-playstation-5-polska-wersja-dlc-18700379101?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=c9a1d6b8-a700-4f98-8835-f647284fc804&utm_content=35baf3c313ac#

Opinie sprzedawca ma dobre, nie znam tego sklepu ale wygląda legitnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?