La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

1

Ajajajaj. W moim aucie doszło do "standardowej usterki eksploatacyjnej" która niestety wyceniana jest coś w okolicy klauzuli Alvareza. Także, witaj biedo, piękna kusicielko

0

@Tasde Uszczelka pod głowicą?

1

@Karol145 Opiłki w układzie paliwowym, pompa się rozsypała.

0

@Tasde z opisu brzmiało jak usterka klimatyzacji

0

@Tasde myślałem że o pióra wycieraczek chodzi.

0

@Tasde czyżby wspaniały silnik N57 od BMW?

0

@Azazel_Pazuzu N47 ale w wersji z wydajniejszą pompą paliwa. Z tego powodu za samą pompę 3,5 koła a do tego wtryski 4x po 1100 zł i to tylko dlatego, że regeneracja, pompa zwrotna, grzałka, plus rozebranie połowy auta, czyszczenie baku, przewodów. W ASO ponad 20 tysięcy kosztuje, robiąc samemu z czyszczeniem co się da wyczyścić koło 11 w samych częściach

0

@Tasde Współczuję, znam temat aż za dobrze z autopsji. Skutecznie się wyleczyłem z tej marki po identycznej usterce

0

@Azazel_Pazuzu No ja nie zrobiłem 10 koła jeszcze więc xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?