La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1088 Culés

11

Druga kolejka Mundialu, a w niej:
- padło 66 bramek - o 9 mniej niż w 1 kolejce
- w pięciu meczach padł remis, a w trzech bezbramkowy: Anglia-Ghana, Ekwador-Curacao i Belgia-Iran
- poza powyższym drużynami, żadnej bramki nie strzeliły również: DR Konga, Panama, Uzbekistan, Irak, Austria, Arabia, Tunezja, Turcja, Haiti, Szkocja, Australia, Korea, Katar
- najwięcej bramek - 6 - padło w meczach Holandia-Szwecja (5:1) i Kanada-Katar (6:0). Po 5 goli było w meczach Portugalia-Uzbekistan (5:0), Norwegia-Senegal (3:2) i Szwajcaria-BiH (4:1)
- pokazano 5 czerwonych kartek. W tym dwie otrzymał Katar, a jedną Almiron w Paragwaju za zakrycie ust, za co kartki oczywiście nie dostał Jude Bellingham
- drużyny, które mają zapewniony awans z 1 miejsca to: Meksyk, USA, Niemcy, Argentyna
- drużyny, które mają zapewniony "matematyczny" awans to (tu jeszcze tylko kwestia, z którego miejsca): Francja, Norwegia, Kolumbia
- trzecia kolejka to będzie na pewno ostatni mecz na mundialu dla takich drużyn jak: Haiti, Turcja, Tunezja, Jordania, Panama
- reszcie drużyn teoretycznie może "wszystko się zdarzyć".

patrząc na strefy kwalifikacji, to:
- Europa: 8 zwycięstw, 5 porażek i 3 remisy
- Azja: 1 zwycięstwo, 7 porażek i 1 remis
- Ameryka Południowa: 4 zwycięstwa i 2 remisy
- Afryka: 3 zwycięstwa, 4 porażki i 3 remisy
- Ameryka Północna, Środkowa i Karaiby: 3 zwycięstwa, 2 porażki i jeden remis
- Oceania: 1 porażka

- najlepszym strzelcem po 2 kolejkach jest Leo Messi, który ma już 5 goli. Po 4 bramki mają Haaland i Mbappe
- najlepszymi asystentami są Olise i Isak, którzy mają po 3 ostatnie podania
- jeśli chodzi o kanadyjkę to po 5 punkcików ma Leo i Undav - 3 gole i 2 asysty (facet wchodzi dwóch meczach z ławki:D)

Ps. Mogłem się gdzieś walnąć, z góry przepraszam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?