La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

1

Pisałem o tym, że nie wiem i nie widziałem Gordona w akcji poza meczami z Barcą, ale póki co, to wygląda, że kupiliśmy drewno na zimę za 80 mln :/

Oby to był po prostu zjazd formy i żeby okazało się, że jednak będzie wzmocnieniem...na tę chwilę już tęsknię za Rashfordem :/

0

Coś czuje, że Flick wyciągnie z gościa co trzeba

4

@norbi77 Wyciąganie jakichkolwiek wniosków po meczach Gordona w przereklamowanej Anglii i bez rozegrania ani jednej minuty w systemie Flicka

Po co? na co? nie wiem, ale ilość takiego pesymizmu tutaj momentami jest mocno zastanawiająca xD

2

@Qba2312
Oby.
Żeby nie było, to oceniam go tylko po tych meczach na MŚ, więc gówno wiem, ale póki co to jego gra, nie ma nawet zalążków pozytywnych cech, której potrzebujemy...

0

@Qba2312

Tak jak z Araujo ?

0

@marcin62
Dlatego zaznaczyłem, że tak naprawdę go nie znam, ale w repce słabo wygląda.
Nie wiem czy był kozakiem w Newcastle i nie mam zamiaru o tym dysdkutować, ani się wymądrzać, bo go tam nie oglądałem.

5

@marcin62 wyciąganie wniosków niby bez sensu. Ale też widzimy zawodnika, który w ogóle nie próbuje pojedynków 1:1.
Wchodzi Saka czy Rashford i coś zaczęło się dziać.

Nie mówię, że należy skreślać Gordona, ale no też bez sensu udawać, że nie widzieliśmy jego gry. Kupiliśmy go za 80 milionów, to każdy jest ciekawy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?