La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 886 Culés

2

Drogi ale wniesie City na wyższy poziom


1

@Encore "Uzgodniono już warunki osobiste z pomocnikiem".

Dlaczego City się kontaktuje z Andersonem, który jest zawodnikiem Nottingham. DLACZEGO?

1

@Encore Ile kurczę? 140 baniek?!

0

@Encore dalej tańszy niż Alvarez

0

@Zoker wszystkie kluby tak robią przecież

0

@Encore City chyba chce całą reprezentację Anglii

1

@GeneralXavi Tylko bezwstydna Barcelona oszukująca i City, które ma 115 zarzutów. Obie są efektem szkoły skorumpowanego Guardioli...

0

@Encore Tyle pieniędzy za takiego przeciętniaka.

0

@PatrykBarca Ziomek robi niesamowite liczby w obronie. To taki biały Ngolo Kante.

0

@Zoker Wciąż zagrał jeden dobry sezon.
Już kiedyś City kupiło Kalvina Philipsa

1

@PatrykBarca Dwa* bardzo dobre.

Nie mówię, że jest warty tych pieniędzy, ale na pewno nie jest przeciętniakiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?