La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1598 Culés

0

Jutro znowu do roboty zarządzać tym ponad 100-osobowym pierdolnikiem

Przydałby się urlop

3

@TR3YWAY Zarządzasz stuosobową siłownią?

2

@TR3YWAY Ile masz tych siłowni w Polsce łącznie?

2

@TR3YWAY weź wszystkich zwolnij i będziesz miał wakacje XD

2

@Mario96w Akurat pod nieobecność szefa 105-osobowym wydziałem produkcyjnym, ale wolałbym siłkę tak szczerze

@Konradowskyy i kto bedzie robił xD

0

@TR3YWAY Myślałem że 100 kg hantlami.

0

@Nazio_87 Kiedyś wszystkie będą moje

1

@TR3YWAY ja kupię jakoś ogromną siłownię w USA i tylko sterydziarze będą mieli wstęp. Naturale nie siuuuuu

0

@Karol145 za ciężkie

1

@TR3YWAY Czyli wszyscy tutaj biznesmeni, a potem okazuje się, że w kołchozie kiszą ogóry

0

@BorzyKrzys Wypraszam sobie.

0

@TR3YWAY Pierwszy raz przedwczoraj nachwytem klasycznie 110 martwy a 130 przechwytem, wierzę że mi kibicujesz, do 100 na ławce brakuje mi 20 kg. Za dwa miesiące będzie rok jak ćwiczę z typem co mnie prowadzi.

0

@BorzyKrzys Żaden biznesmen, jestem skromnym inżynierem i pod nieobecność szefa jego zastępcą

4

@FcPortoFan1999 zapraszam do mojej siłowni w Houston. Tylko sterydziarze mają wstęp. Pozdro

0

@Nazio_87 Kibicuję, ładne wyniki już

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?