La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 857 Culés

5

Prezydent Nawrocki szprecha po turecku:


12

@Kgorecki2500 Rzeczpospolita Obojga Narodów i Imperium Osmańskie. Bracia.

5

@Bolton Smiechy smiechami, ale Turcja i panstwa skandynawskie plus Francja to powinny byc nasi najwazniejsi sojusznicy. Do tego oczywiscie USA. Zaden Putin czy inny pachoł wtedy nawet nie pierdnie.

1

@Cochise Ja się nie śmieje. Osobiście lubię Turcje i Turków.

1

@Cochise Przeciez to są nasi sojusznicy.

1

@Bolton Do widzenia. W razie czego wybór stacji za Tobą.


0

@Cochise ale zestawienie strzeliłeś :) Bardzo bogate kraje skandynawskie i Turcja, która w sumie jest bankrutem i której dyktator zabronił publikować wskaźniki gospodarcze :)
Turcja to pi ekny kraj, ale rozwarstwienie społeczne jest kolosalne.

0

@T^L Chodzi o sile militarna, ktora jest niepodwazalna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?