- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1443 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1443 Culés
35
My to już chyba mamy w DNA, że raz na jakiś czas musimy męczyć bułę z jakimś typem z Atletico, chociaż oni mówią nam 20 razy żebyśmy się odj.. od nich. W końcu go puszczą za zawyżoną kwotę, której nie jest wart, a grubas powie, że jest sukces i otworzy pizze.
Mało jest takich piłkarzy na świecie o których się warto tak szarpać, Alvarez na pewno do takich nie należy.
5
@Luciano99 Kwoty inne kluby inne, ale w Milanie mamy to samo, tylko z piłkarzami Brugii xD @Giwera @michaleu @Karol145
7
@Luciano99 Ambasada ma silne wpływy w klubie. Nie ma innego logicznego wytłumaczenia
2
@Luciano99 Błąd. Laporta otworzy pizzę jeszcze przed ewentualnym transferem Alvareza.
2
@Luciano99
Zapomniałeś dopisać że jak zwykle się nie sprawdzi i odejdzie za ułamek zapłaconej kwoty
3
@Luciano99 Rok temu i dwa lata temu był typ z Bilbao. Xd
0
@Luciano99 Oceniasz gościa na podstawie liczb jakie wykręcił grając w topornym Atletico?
Równie dobrze gość w ofensywnej Barcelonie może zagrać taki sezon że stanie się nowym gamechangerem a my będziemy pisać że jednak te 150mln to była promocja
Nie jestem wielkim fanem Alvareza ale też nie mam zamiaru już na starcie negować tego transferu i samej kwoty bo według mnie ocenimy to już po potencjalnym transferze i zagraniu pełnego sezonu bo wbrew pozorom styl gry drużyny ma duże znaczenie
0
@Cyzix a w City zrobił wielką karierę?
0
@LOPEZ16 W City miał Haalanda do walki o skład a chyba nikt nie ma wątpliwości że Haaland jest piłkarzem lepszym od Alvareza ale to też nie znaczy że w Barcelonie nie będzie błyszczał
1
@Cyzix Ah zawsze coś jak nie Haaland to toporne Atleti które sam sobie wybrał.
0
@takisobiektos No dobra ale tak nie jest?
Czy Haaland jest piłkarzem lepszym od Alvareza? Nawet patrząc na warunki fizyczne czy jest w stanie dać więcej?
Czy Atletico gra topornie względem Barcelony?
0
@Cyzix yhy, już widzę jak błyszczy w ataku pozycyjnym, który się ciągnie 10 minut.
0
@18|FCB|99 No tylko że ja nie twierdzę że tak będzie na pewno ale jednak jest też szansa że gość będzie błyszczał względem Ferrana i dowiezie dużo lepsze liczby niż on
Przecież coby nie mówić to Alvarez jednak w piłkę grać potrafi i nie jest to gość z pierwszej lepszej łapanki jak niektórym się tu chyba wydaje xd
1
@Cyzix po prostu on nie jest wart takiego hajsu. Ja nie mówię, że to jest słaby napastnik, ale moim zdaniem Barca potrzebuje napastnika z innym profilem. Większość meczów to jest walka z autobusem. Od Ferrana to jest Jesus Imaz lepszy nawet, dla mnie to że ten chłop w Barcelonie gra to jest jakieś nieporozumienie.