La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1115 Culés

1

W tej Biedronce to jest jakaś masakra z tym rozkładaniem towaru w trakcie godzin otwarcia-wszystko pozastawiane,przejechać z wózkiem nie można czy nawet przejśc w ogóle.I nie mam tu Broń Boże pretensji do tych pracujących tam biednych ludzi którzy są tylko ofiarą tego systemu.Tylko do "tygrysów logistyki" z tego marketu.Wiadomo że TIR z towarem nie przyjedzie dokładnie na określoną godzinę ale zamawiam go na noc(np.na 00:00 lub 01:00),zatrudniam na pół etatu ekipę która w nocy ten towar uklada na półkach i ewidencjonuje czy jak to się tam zwie.Ja w technikum tak w pewnym -już nie istniejącym markecie-przez 2 lata pracowalem jako młodociany pracownik i wszyscy byli zadowoleni-market miał na rano wszystko na półkach a ja jak na 16-17-latka niezłe pieniądze na ciuchy,dyskoteki,wyjazdy na mecze czy inne moje widzimisię.Fakt ze przesypiałem raczej pierwsze lekcje ale na ocenach jakoś mi się to na koniec roku nie odbijało.Teraz tak nie można czy jak ? Czy jest to za"ciężkie" do wymyślenia czy wdrożenia...?

0

@Bernard777 To teraz zadaj sobie pytanie, czemu tamten market już nie istnieje.....

1

@maroon Ten marketach dalej istnieje tylko już dwa razy nazwę zmieniali od tego czasu:)Teraz taka"logistykę" uprawiają...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?