La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1679 Culés

24

Dopiero teraz zobaczyłem kto wraca do LL. Racing, Deportivo i Malaga. Każdy z tych klubów kojarzy mi się z pierwszą ligą, a nie jej zapleczem. Naprawdę ciekawe powroty.

2

@bartulek98 Fajnie, że Racing wraca jakoś zawsze mi się fajnie kojarzył ten zespól. W latach 93-2012 tylko raz nie grali w La Liga - w sezonie 01/02

7

@bartulek98 Mega sentyment się załącza, ale też jest w końcu trochę świeżości, bo ile można wałkować znowu Almerie, Las Palmas czy Valladolid. A tak to chociaż kluby z fajną historią i kiedyś jako poważni gracze (zwłaszcza Deportivo i Malaga).

2

@bartulek98 Malaga w sezonie 12/13 doszła aż do 1/4 finału LM, gdzie odpadli z BVB. A niewiele brakowało aby grali dalej

1

@dzefrej234 Oj ten mecz z BvB. 13 lat temu, a jakby był z miesiąc temu.

0

@dzefrej234 warto dodac ze to wynikalo to z przejecia klubu przez szejka ktory chcial w ten sposob wejsc na rynek europejski a potem ich porzucil

0

@mekston to tez, ale to że szejk przejmie klub nie znaczy że masz zagwarantowane sukcesy

0

@dzefrej234 nie, ale jednak zwiekszasz swoje szanse a w la liga to wyraznie - zakupil grajkow lepszych od wiekszosci ligi i wbil do top4

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?