- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1425 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
38 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
29 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1425 Culés
1
Zaczynają wychodzić kwiatki...
5
@urbipl No tak, ale gadać każdy może. Z różnych powodów. Ja zachowałbym ostrożność, zamiast od razu wierzyć we wszystko, co potwierdza nasze uprzedzenia. Szkoda, że nie nagrywał. Co prawda tak się ukraiński komik od pewnego czasu zachowuje, ale poczekajmy na więcej informacji.
1
@urbipl Żeleński żydowski poplecznik
0
@Dari0G nie musi nagrywać, powiedział by to 10 latek i też uwierzycie.
0
@urbipl Co za menda. Z miejsca zamknąć lotnisko w Rzeszowie. Zero szacunku dla nich.
0
@tbas Przestańmy się oszukiwać, sygnałów było już sporo wcześniej. @Dari0G
0
@urbipl i gdzie tu Zelenski to mówi?
0
@tbas Dziesięciolatek to chyba napisał Twój komentarz. Inaczej nie umiem sobie wyobrazić, żeby ktoś po moim wpisie dodał taki, jak Twój. Mnie by było wstyd.
0
@tbas Nie mówię konkretnie teraz o nim tylko o ich podejściu do nas tych przykładów jest sporo.Zelenski jakby chciał to by to wszystko ukrócił widać że jest na to pozwolenie z jego strony.
0
@urbipl pomyślałeś że u nas pół kraju ich wyzywa? U nich jest to samo. Jedni lubią, drudzy nie. A w necie masz wszystko by tylko to nakręcić. Obecnie nikt nie gada o Rosji, o historii, Katyniach, tylko o Wołyniu i UA i robi to w Ch. Skutecznie po obu stronach.
A Zelenskiego nie bronię, odniosłem się, że teraz prawica będzie mucic net newsami.
0
@Dari0G strasznie się tym przejąłem. Wybaczysz?
0
@tbas Skoro odpisałeś, to chyba się jednak przejąłeś. Zaślepienia nie mam co wybaczać, sam musisz się z tym borykać.