- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2220 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2220 Culés
2
No i kończę pracę na dziś bo w AI skończyły się tokeny - trochę to przerażające jakie to uzależniające i jak nie chce się już pewnych rzeczy robić manualnie.
0
@pt9 czym się zajmujesz?
2
@kacperFCB_ Prowadzenie działu sprzedaży w firmie produkującej sprzęt medyczny dla osób z niepełnosprawnościami tak w skrócie
0
@pt9 "No i kończę pracę na dziś bo w AI skończyły się tokeny - trochę to przerażające jakie to uzależniające i jak nie chce się już pewnych rzeczy robić manualnie."
"czym się zajmujesz?"
"Prowadzenie działu sprzedaży w firmie produkującej sprzęt medyczny dla osób z niepełnosprawnościami tak w skrócie"
Napisz prawdę. Zaopatrywałeś Szpital Południowy, a raczej tę jego elitarną część. Teraz trzęsienie ziemi, to trzeba siedzieć cicho, co?
:)
1
@Dari0G Właśnie sprawdziłem w CRM że faktycznie 2 lata temu sprzedałem tam sprzęcioru trochę :D
Ogólnie szpitale i te przetargi nie mają często najmniejszego sensu. Zazwyczaj przetarg jest kierowany do firmy budowlanej, parametry na sprzęty wypisuje osoba niekompetentna bo skąd ma się znać na 100 różnych urządzeniach a firma budowlana ma w dupie czy coś jest użyteczne czy nie bo liczy się zawsze cena, nigdy nic więcej dla nich. I tak często są wydawane setki milionów złotych, część jest używana a część stoi w kącie
0
@pt9 Tutaj masz rację. Niestety tak często jest.
1
@Dari0G Pieniądze publiczne i ludziom już sie nie chce pochylić i pomyśleć.
0
@pt9 Ostatnie dni pokazały, że niektórym to chce się po nie schylać aż za bardzo. Prawie się nie prostują, tak zbierają :).