La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 935 Culés

4

7 "odcinków" Directive8020 za mną. Został ostatni ale myślę, że można wstępnie ocenić już gierkę.
.


POTENCJALNE SPOILERY ale chyba brak oprócz takich które można znaleźć w opisie gry na steamie


.
Ogólnie to ja się bawię całkiem dobrze ale patrząc na motyw przewodni strasznie zmarnowany potencjał. W sensie gra inspiruje się filmem "Coś" z 1982 tylko bardzo powierzchownie. Ot mamy potwory/kosmitów którzy potrafią przybierać ludzką postać. Samej dedukcji w trakcie rozgrywki czy nasi załoganci to ludzie czy sobowtóry jest jak na lekarstwo. W zasadzie chyba w jednym tylko momencie a szkoda bo sobie wyobrażałem, że taki sobowtór może będzie odstawał zachowaniami od tego jak postać ukształtowaliśmy wcześniej i będzie trzeba decydować czy zaufać danej jednostce czy też zostawić. Sama rozgrywka też nie jest rewolucyjna. Chodzimy, skradamy się, chodzimy, skradamy się, chodzimy itd. Sama historia moim zdaniem taka całkiem ok. ale też trochę przewidywalna i trochę standardowa dla tego typu produkcji.

Za te 130 zł ograć warto ale oceny (te 6/10) zasłużone. Ogólnie twórcom chyba tylko to TheQuerry bardzo dobrze wyszło a tak to raczej średniaki produkują ;P

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @4drian0 @BojanKriKicz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?