- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 934 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
20 odpowiedzi
RanDiFCB
0
@AlexDark00 nigdzie nie powiedziałem że proste, rząd dyma mini i małych nawet średnich... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 934 Culés
13
Następnie zapowiedział, że Węgry będą silnym sojusznikiem w Unii Europejskiej i NATO. — Zgodnie z obietnicą, odbudujemy również współpracę Grupy Wyszehradzkiej. W tym duchu moja pierwsza podróż zaprowadzi mnie do Polski, aby umocnić tysiącletnią przyjaźń polsko-węgierską — przekazał.
A Prezydent Polski i jego szef z PiS wspierał tego, który z pierwszą wizytą udał by się do Moskwy w celu złożenia raportu i donosów. Ani Orban, ani Szijarto nie podważyli nagrań. Przyznali się do bycia ruską wycieraczką i szpiegiem.
4
@arasz1819 Ta porażka Orbana ma zdecydowanie szerszy wydzwięk. Bo teraz biedny Lord Sidiusz kaczor został sam na polu bitwy. Tak z Orbanem mocno krytykowali Unię a wygrana Madziara sprawia, że teraz nie ma się do kogo odezwać ;)
2
@fart może część ludzi przejrzy na oczy, chociaż wątpię. Tam beton to taki, że wszystko łyknie.
0
@arasz1819 miły gest. Prawdziwi przywódcy potrafią współpracować z każdym w interesie swojego społeczeństwa. Mam nadzieję, że Prezydent Nawrocki, jak i rząd przyjmą nowe władze w Polsce i nawiążą lepszą współpracę w celu umocnienia naszych wyszehradzkich interesów.
Żałuję, że czasami politykom brakuje tej nutki refleksji i powstrzymania się przed palącymi mosty wypowiedziami.
Tak czy siak gratuluję, po zwycięstwie Trumpa miałeś żałobę, teraz tryumf. Raz na wozie raz pod wozem :P
2
@Peciak 3/4 wpisu bardzo konsyliacyjne i nawet sensowne, ale musi na koniec być szpileczka, która jednak pokazuje gdzie @Peciak jest partyjny chłopak :]
No ja byłem w żałobie po zwycięstwie Trumpa. Dalej jestem, co mnie utwierdza w tym, że miałem rację.
Rozumiem, że Ty wspierałeś Trumpa i dalej jesteś z tego dumny?
3
@arasz1819 Nie, byłem bardziej przeciwnikiem Harris, niż sympatykiem Trumpa. No, ale obecnie widać, że Trump, ani całe USA nie są suwerennym krajem i są pod olbrzymimi wpływami wiadomo kogo. Ciężko tłumaczyć inaczej większość zachowań. Donald wygląda i zachowuje się jak osoba szantażowana czasami. Być może jest coś na rzeczy w kontekście afery Epsteina. Daleko mi jednak do Twojego radykalizmu i nazywania kogoś cyt "pomarańczowym idiotą, pdfem".
Doktryna USA i tak pewnie nakazywałaby atak na Iran, o czym też wspominała mimochodem Harris.
Ostatni akapit był trochę żartobliwy szczerze mówiąc.
PS. Wierzę, że nasza dyplomacja będzie potrafiła znaleźć wspólny język z nowymi władzami i działać w interesach grupy wyszehradzkiej.