La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

3

Plan jest prosty. Dziś City ogrywa Chelsea, za tydzień kolejna lekcja dla Artety, a potem już tylko obserwujemy jak piłkarscy terroryści butelkują mistrzostwo.

2

@ViscaelBarca2007
Tak teraz sobie pomyślałem
Ja nic do Arsenalu nie nawet za czasów Wengera im kibicowałem
A teraz już myślę tylko jak ich City na finiszu wywali.
Jak propaganda wszystkich wpływa na człowieka
Chyba że to tylko sentyment do Pepa

0

@Krzysztof1987 ja klub całościowo dalej lubię i był moim ulubionym w PL właśnie od czasów Wengera mimo, że stricte fanem jestem tylko Barcelony, ale tak mnie obrzydza to co aktualnie prezentują, że nie chcę żeby taka filozofia futbolu i budowy drużyny triumfowała. Druga sprawa, że uważam ich za jeden z najsłabszych mentalnie zespołów z topu.

0

@ViscaelBarca2007 Racja. Obrzydliwy football polegający na szczęściu.

0

@ViscaelBarca2007 Wiadomo Barcelona to miłość
Ale mam sentyment do innych klubów
Ale to się zmienia
Kiedyś wszystko się oglądało. Szczerze to w tym sezonie meczu Arsenalu żadnego nie widziałem
Wiem jedynie że mają dziwne rzuty rożne

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?