- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1447 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
BorzyKrzys
28
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Kozinho.
4
@FcPortoFan1999 bedziesz dzisiaj nosił głośnik na procesji?
17 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1447 Culés
1
Trochę nie rozumiem tego chwalenia, że zagraliśmy bardzo dobry mecz w ofensywie. My przecież nie mogliśmy z własnej połowy składnię wyjść. Większość naszych akcji zaczynało się po błędzie Szwedów albo po jakiejś akcji indywidualnej na skrzydle… i długimi okresami klepaliśmy piłkę po obwodzie bez pomysłu. Jak już mieliśmy przewagę albo momentum to cisnęli ładnie no ale daleko było do bardzo dobrego meczu pod względem ofensywnym.
No ale trudno, trzeba oddać chłopakom że się starali
0
@kempnou „Większość naszych akcji zaczynało się po błędzie Szwedów albo po jakiejś akcji indywidualnej na skrzydle” - błędy robi się jak przeciwnik naciska, a my naciskaliśmy.
Indywidualna to wciąż akcja godna pochwały. Niby krytykujesz a jednak sam sobie zaprzeczasz.
Polska zagrała w porównaniu z ostatnimi latami mega dobry mecz.
0
@escarabajo no oczywiście że akcja indywidualna to też akcja ale nie da się ukryć, że zespołowo byliśmy po prostu słabi w ofensywie - bez pomysłu, bez jakości w rozegraniu, bez większej inicjatywy. I oczywiście, naciskanie przynosiło efekty i jak już miejsca się zrobiło dużo to potrafiliśmy ładnie napędzić akcje. Tyle że to dla mnie nie jest definicja „najlepszej ofensywnej gry”. Moim zdaniem z Holandią czy Litwą (wiadomo, Litwa to nie ten kaliber co Szwecja) graliśmy dużo lepiej w ofensywie, mieliśmy jasny plan i dobrze go realizowaliśmy.
Także w skrócie : tak, krytykuje mecz bo uważam że nie wykazaliśmy tyle inicjatywy ile mogliśmy. Ale bije brawo za walkę bo ją widziałem, każdy oddał serducho. Ale chwalenie nas za ten mecz i mówienie „Byliśmy dużo lepsi niż Szwedzi” (co już padło od 3 ekspertów po meczu) no to jest jednak dla mnie śmiech na sali
0
@kempnou Ja również uważam, że byliśmy lepsi.