- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1188 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
0
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
gumaz
2
Do ludzi, którzy mieszkają na wsiach, wyludnia się u Was, czy wręcz przeciwnie buduje się... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
clyde
4
Wiecie, że lepiej być grubym który ma dużo ruchu niż chudym który ma tryb siedzący?
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1188 Culés
0
Nosz zaraz mnie coś trafi.
Kolejny raz nasz zawodnik "przed meczem był poddany kuracji z powodu zmęczenia".
Mecz o psi ****, a dzbany z reprezentacji wystawiają go na siłę zamiast po prostu dać mu odpocząć. Żeby to jeszcze był jakiś mecz o awans, ale nie, zwykły towarzyski.
0
@ProMILs to 3/4 kadry by musiało nie grać
0
@directedbyfcb no to niech grają ci, którym brakuje minut, a nie ci przeorani sezonem. Nic by się nie stało jakby paru podstawowych graczy usiadło na ławce w meczu towarzyskim.
0
@ProMILs no i Rapha usiadł w drugiej połówce, narazie jeszcze nic nie wiadomo, a kontuzje nakręcają dziennikarze, gdyby wczoraj grała Barca to Rapha by tyrał 90 minut
0
@ProMILs punkt widzenia jak zwykle zależy od punktu siedzenia. Domyślam się, że dla trenera kadry każdy mecz jest ważny, żeby zgrać zespół. Szczególnie, że kadra tych meczów nie gra za dużo.