La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1441 Culés

66

Kluby powinny powiedzieć dosc tej zajebanej Fifie i domagać sie podziału na sezon klubowy i reprezentacyjny, bo to jest żałosne, ze kluby, które płacą ogromne pieniadze swoim zawodnikom nie mogą z nich korzystać w najważniejszych meczach, bo jakie sp*erdolone k*rwy wymyśliły sobie towarzyskie mecze reprezentacji

1

@BARCA1899Messi właśnie o tym napisałem wyżej. Rapha poleciał aż do Brazylii na wycieczkę, żeby nam zniszczyć sezon, bo Fifa tak chciała.

13

@BARCA1899Messi Dokladnie, po sezonie klubowym powinien zaczynac sie sezon reprezentacyjny i tyle, bez zadnych przerw w trakcie, a juz na pewno nie w decydujacej fazie sezonu klubowego

12

@BARCA1899Messi Oj tak, wtedy sezon klubowy nawet mógłby się skończyć 1,5 miesiąca wczesniej, czyli nie na końcu maja a w połowie kwietnia (czyli w zasadzie bylibyśmy już teraz na końcu sezonu klubowego w takim modelu), co zostawia miejsce na sezon reprezentacyjny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?